Przeglądasz starą wersję strony internetowej firmy Quantum - zapraszamy TUTAJ na nową stronę.

Tu jesteś: -> Sprzęt IPC -> Obudowy -> Micro ATX

Produkty wg:
producenta
kategorii
zastosowań

Micro ATX

QDE-2008 Pragniemy zaprezentować Państwu rozwiązanie low cost - obudowę QDE-2008 - która doskonale wpasowuje się w obecne trendy dążące do maksymalnego zmniejszenia rozmiaru komputerów klasy PC. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanego produktu, który znajdziecie Państwo poniżej.
QDE-2010 Pragniemy zaprezentować Państwu rozwiązanie low cost - obudowę QDE-2010 - która doskonale wpasowuje się w obecne trendy dążące do maksymalnego zmniejszenia rozmiaru komputerów klasy PC. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanego produktu, który znajdziecie Państwo poniżej.
QDE-2018 Pragniemy zaprezentować Państwu rozwiązanie low cost - obudowę QDE-2020 - która doskonale wpasowuje się w obecne trendy dążące do maksymalnego zmniejszenia rozmiaru komputerów klasy PC. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanego produktu, który znajdziecie Państwo poniżej.
QDE-2020 Pragniemy zaprezentować Państwu rozwiązanie low cost - obudowę QDE-2020 - która doskonale wpasowuje się w obecne trendy dążące do maksymalnego zmniejszenia rozmiaru komputerów klasy PC. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanego produktu, który znajdziecie Państwo poniżej.
QDE-2028 Pragniemy zaprezentować Państwu rozwiązanie low cost - obudowę QDE-2028 - która doskonale wpasowuje się w obecne trendy dążące do maksymalnego zmniejszenia rozmiaru komputerów klasy PC. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanego produktu, który znajdziecie Państwo poniżej.
QDE-2029 Pragniemy zaprezentować Państwu rozwiązanie low cost - obudowę QDE-2029 - która doskonale wpasowuje się w obecne trendy dążące do maksymalnego zmniejszenia rozmiaru komputerów klasy PC. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanego produktu, który znajdziecie Państwo poniżej.

Produkty przemysłowe według kategorii

Copyright © 2009-2014 QUANTUM Corp. All rights reserved.