Przeglądasz starą wersję strony internetowej firmy Quantum - zapraszamy TUTAJ na nową stronę.

Tu jesteś: -> Sprzęt IPC -> QDATA -> Obudowy -> ITX

Produkty wg:
producenta
kategorii
zastosowań

ITX

QDE-2007 Pragniemy zaprezentować Państwu rozwiązanie low cost - obudowę QDE-2007 - która doskonale wpasowuje się w obecne trendy dążące do maksymalnego zmniejszenia rozmiaru komputerów klasy PC. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanego produktu, który znajdziecie Państwo poniżej.
QDE-2011 Pragniemy zaprezentować Państwu rozwiązanie low cost - obudowę QDE-2011 - która doskonale wpasowuje się w obecne trendy dążące do maksymalnego zmniejszenia rozmiaru komputerów klasy PC. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanego produktu, który znajdziecie Państwo poniżej.
QDE-2012 Pragniemy zaprezentować Państwu rozwiązanie low cost - obudowę QDE-2012 - która doskonale wpasowuje się w obecne trendy dążące do maksymalnego zmniejszenia rozmiaru komputerów klasy PC. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanego produktu, który znajdziecie Państwo poniżej.
QDE-3001 Pragniemy zaprezentować Państwu rozwiązanie low cost - obudowę QDE-3001 - która doskonale wpasowuje się w obecne trendy dążące do maksymalnego zmniejszenia rozmiaru komputerów klasy PC. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanego produktu, który znajdziecie Państwo poniżej.
QDE-3002 Pragniemy zaprezentować Państwu rozwiązanie low cost - obudowę QDE-3002 - która doskonale wpasowuje się w obecne trendy dążące do maksymalnego zmniejszenia rozmiaru komputerów klasy PC. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanego produktu, który znajdziecie Państwo poniżej.
QDE-Q5 Pragniemy zaprezentować Państwu rozwiązanie low cost - obudowę QDE-Q5 - która doskonale wpasowuje się w obecne trendy dążące do maksymalnego zmniejszenia rozmiaru komputerów klasy PC. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanego produktu, który znajdziecie Państwo poniżej.
QDE-Q6 Pragniemy zaprezentować Państwu rozwiązanie low cost - obudowę QDE-Q6 - która doskonale wpasowuje się w obecne trendy dążące do maksymalnego zmniejszenia rozmiaru komputerów klasy PC. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanego produktu, który znajdziecie Państwo poniżej.
QDE-T01 Pragniemy zaprezentować Państwu rozwiązanie low cost - obudowę QDE-T01 - która doskonale wpasowuje się w obecne trendy dążące do maksymalnego zmniejszenia rozmiaru komputerów klasy PC. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanego produktu, który znajdziecie Państwo poniżej.

Produkty przemysłowe według kategorii

Copyright © 2009-2014 QUANTUM Corp. All rights reserved.