Shop

xtreme-_psu_uc_6x6

Xtreme/PSU-UC Power Supply

Najważniejsze cechy:

  • Zapasowy ultrakondensator zapewniający nieprzerwane zasilanie
  • Całkowita moc wyjściowa 115 W, +5 V, +12 V i +5 V w trybie gotowości
  • W pełni spełnia wymagania dotyczące wysokości komponentów PC/104
  • Wykorzystuje najnowszej generacji regulatory mocy o najwyższej wydajności, induktory i tranzystory MOSFET
  • Temperatura pracy: od -40°C do +85°C (od -40°F do +185°F)

Więcej informacji:

Xtreme/PSU-UC firmy Connect Tech to wydajny, wydajny zasilacz PC/104 o szerokim zakresie napięć wejściowych, który akceptuje +8 do +36 V DC i zapewnia całkowitą moc wyjściową 115 W przy napięciach wyjściowych +5 V, +12 V i +5 V Standby.

Xtreme/PSU-UC ma wbudowane ultrakondensatory, aby zapewnić nieprzerwaną możliwość zasilania awaryjnego UPS. Ponieważ wykorzystuje ultrakondensatory zamiast baterii, Xtreme/PSU-UC może zapewnić natychmiastową krótkoterminową kopię zapasową zasilania w przypadku utraty lub przerwy w zasilaniu, a także być w pełni naładowany i gotowy do ponownego zapewnienia zasilania awaryjnego w ciągu kilku sekund. Xtreme/PSU-UPS wykorzystuje wytrzymałe komponenty i może pracować w przemysłowym zakresie temperatur od -40°C do +85°C / -40°F do +185°F.

Xtreme/PSU-UC można stosować w połączeniu z modułami procesora Connect Tech i kartami rozszerzeń, tworząc kompleksowe rozwiązanie projektowe, które idealnie nadaje się do stosowania w szerokiej gamie wymagających zastosowań wojskowych i przemysłowych.

Description

Dane techniczne:

Dimensions PC/104 Compliant
Power Requirements +8V to +36V DC
Input Protection Reverse polarity protection, transient voltage suppression and series fuse
Power Consumption 115W
+5V Output 10A maximum continuous for full -40 to +85 range
+12V Output 5A maximum continuous for full -40 to +85 range
+5V Standby 1A maximum continuous for full -40 to +85 range
Output Regulation Less than 1%
Output Protection Overload protection and transient voltage suppression
Operating Temperature -40°C to +85°C (-40°F to +185°F)
Connectors Input: 5mm pitch standard terminal block header and mating plug, Output: 3.5mm pitch standard terminal block header and mating plug
I/O 1 RS-232, 1x USB 3.0
Ultra Capacitors 11x 10F Ultracapacitors in series – 0.909 farads, Energy Capacity – 262 joules, Expansion capabilities for the addition of external, Ultracapacitor modules

Ordering informations:

PSG013   Xtreme/PSU-UC Power Supply

 

Related Products