dsPIC33E OD MICROCHIP WSPIERANY PRZEZ TRACE32

Aktualności

TRACE32 firmy Lauterbach ze wsparciem dla architektury dsPIC33E od Microchip

 

 

Lauterbach rozszerza gamę obsługiwanych przez siebie architektur, o rodzinę procesorów dsPIC33E  firmy Microchip.

Będąca częścią rodziny mikrokontrolerów dsPIC33, seria dsPIC33E zawiera wbudowane instrukcje DSP oraz wiele dodatkowych funkcji, takich jak sterowanie silnikiem czy kontrola pomiarów, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań w aplikacjach z sektora motoryzacji, przemysłu czy kontroli medycznej. Większość mikrokontrolerów z rodziny dsPIC33 oznaczonych jest jako „Functional Safety Ready” i zawiera dodatkowe, sprzętowe funkcje bezpieczeństwa, czyniąc je optymalnym rozwiązaniem do zastosowań w aplikacjach o krytycznym znaczeniu dla bezpieczeństwa.

TRACE32 obsługuje debugowanie zarówno pojedynczych, jak i wielu urządzeń, działających w systemie AMP. Deweloperzy przenoszący się z innych rdzeni, będą mieli do dyspozycji ten sam, znajomy im interfejs TRACE32 PowerView, który pozwoli im na możliwie najszybsze przyspieszenie prac na nowych urządzeniach.

Jest to naturalne rozszerzenie współpracy między firmami Lauterbach oraz Microchip, mające na celu zapewnienie użytkownikom najlepszych narzędzi wspierających ich w projektach SCS (Safety-Critical System).

TRACE32 dla serii dsPIC33E dostępny jest od 1 stycznia 2021 roku.