FIRMA MPL WYKONA SYSTEM CYBERBEZPIECZEŃSTWA

Aktualności

Przyszłościowe rozwiązanie spełniające specyficzne wymagania oraz potrzeby w zakresie cyberbezpieczeństwa.

 

 

Coraz więcej firm rozważa wdrożenie systemów bezpieczeństwa cybernetycznego, jako kluczowej części swojej działalności. W celu przeciwdziałania potencjalnym zagrożeniom w cyberprzestrzeni, jedna z holenderskich organizacji ogłosiła przetarg na wykonanie zaawansowanego technologicznie sprzętu zabezpieczającego.

Firma MPL, w ścisłej współpracy z długoletnim holenderskim dystrybutorem Arcobel, zrealizowała obszerny proces projektowy, w wyniku którego powstał system cyberbezpieczeństwa oferujący optymalne rozwiązanie dla wymagań i potrzeb klienta. W rezultacie MPL i Arcobel otrzymały kontrakt na wykonanie zaawansowanego technologicznie sprzętu zabezpieczającego, który obowiązywał będzie przez okres czterech lat.

MPL od lat dostarcza niezwykle wytrzymały sprzęt wbudowany do różnych sektorów, w których niezbędne są niezawodne systemy. W pełni produkowane oraz projektowane przez firmę MPL rozwiązania wspierają systemy bezpieczeństwa dla szpitali, lotnisk, systemów transportowych oraz aplikacji obronnych, zarówno w przypadku produktów standardowych, jak i tych wykonywanych na zamówienie. W efekcie wygranego przetargu, wdrożone zostanie przyszłościowe rozwiązanie z uwzględnieniem specyficznych potrzeb w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz gwarancją zredukowania do minimum wszelkich możliwych cyfrowych luk.