LAUTERBACH CZŁONKIEM PARTNERSKIEGO PROGRAMU ARM FUNCTIONAL SAFETY

Aktualności

Firma Lauterbach dołącza do programu partnerskiego ARM Functional Safety w celu poprawy bezpieczeństwa oprogramowania

 

 

Lauterbach, wiodący na świecie dostawca narzędzi do debugowania, ogłasza swój udział w Partnerskim Programie Arm Functional Safety w zakresie oprogramowania oraz narzędzi. Wspomniany program ma na celu wyodrębnienie ekspertów w danej dziedzinie w obrębie środowiska Arm, dzięki czemu użytkownicy będą mieli łatwiejszy dostęp do zasobów oraz ekspertyz, niezbędnych do tworzenia systemów wbudowanych. Celem jest promowanie projektowania bezpiecznych i chronionych systemów opartych na Arm, co w dobie coraz bardziej wszechobecnych systemów wbudowanych mających znaczny wpływ na nasze życie, staje się coraz większym problemem.

Każdy członek Programu Arm Functional Safety przechodzi rygorystyczne kontrole Arm, aby mieć pewność, iż spełnia surowe kryteria członkostwa. W ten sposób Arm jest w stanie utrzymać odpowiedni poziom jakości wśród członków, zapewniając deweloperom systemów opartych na Arm dostęp do tych, którzy są w stanie zaprezentować najlepsze praktyki w wybranych dziedzinach.

Udział w tym programie jest kolejnym już krokiem na drodze niezwykle udanej współpracy pomiędzy firmami Lauterbach oraz Arm.