EVERTIQ EXPO WARSZAWA 2023

 

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Evertiq EXPO Warszawa, która odbędzie się 26 października 2023 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Będziemy na Państwa czekać przy naszym stoliku nr 108, gdzie zaprezentujemy najnowsze produkty naszych partnerów, firm Lauterbach oraz MPL.

Weź udział w najbardziej interesującym wydarzeniu w branży elektronicznej, łączącym interesujące wykłady oraz prezentację oferty wiodących dostawców w zakresie technik produkcji, dostaw komponentów czy PCB.

Evertiq Expo to dużo więcej niż jednodniowe wydarzenie!

Evertiq Expo to targi w formule table-top oraz wykłady na temat nowoczesnych technologii, połączone w jedno ekscytujące wydarzenie dla branży elektronicznej. Kontakty, które tu nawiążesz, pomogą Ci rozwinąć swój biznes i wejść na kolejny poziom. Nie przegap możliwości rozmowy z potencjalnymi dostawcami oraz partnerami i zarejestruj się już dziś, a kilka dni przed imprezą otrzymasz wejściówkę oraz mail z przypomnieniem i wszystkimi niezbędnymi informacjami.

Evertiq EXPO Warszawa to:

  • Oferta produktów i usług kilkudziesięciu dostawców;
  • Cykl ciekawych wykładów prezentujących innowacyjne rozwiązania z zakresu montażu elektronicznego, projektowania obwodów drukowanych i komponentów;
  • Lunch i bufet z przekąskami, tworząc odpowiednią atmosferę do spotkań i rozmów z klientami i partnerami branżowymi.

 

Data: Czwartek, 26 października 2023 r. –  od 09:00 do 16:00
Strona internetowa: Evertiq Expo Warszawa
Miejsce: Stadion PGE Narodowy (ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa)

Zamieszczaj posty na Twitterze, Facebooku i Instagramie informując o swoim udziale w Evertiq Expo, używając poniższych hasztagów

#ExpoWAW — #Evertiq — #EvertiqExpo — #EvertiqNewsNetwork