ELASTYCZNE MOŻLIWOŚCI KONFIGURACJI URZĄDZEŃ FIRMY MPL

Aktualności

Firma MPL, od 1985 roku, stale rozwija i produkuje systemy wbudowane oraz rozwiązania informatyczne i sieciowe, dedykowane wykorzystaniu w wymagających środowiskach przy zachowaniu najwyższej niezawodności oraz długoterminowej dostępności. Niezwykle ważnym obszarem dla firmy MPL jest możliwość dostosowania standardowych produktów pod indywidualne potrzeby Klienta.

Poniżej przedstawimy Państwu, jak wygląda proces dostosowania dowolnego urządzenia firmy MPL pod indywidualne potrzeby, w zależności od projektu do którego ma on zostać wykorzystany.

Na potrzeby przyszłego zakupu Klient przetestował 10-portowy przełącznik µMAGBES ze standardowej oferty produktów, aby zweryfikować funkcjonalność oraz wykonalność. Rozwiązanie było dostępne z magazynu, więc testy można było rozpocząć natychmiast. Warto nadmienić, iż ta uniwersalna rodzina zarządzanych 10-portowych gigabitowych przełączników jest szeroko stosowana w trudnych i wymagających środowiskach, w takich obszarach zastosowań, jak np.: kolej, obronność czy przemysł morski.

 

 

Wszystkie niezbędne wymagania mogły być spełnione przy użyciu istniejącego produktu µMAGBES. Klient chciał jednak zaimplementować specyficzne rozwiązanie, z którym miał już wcześniej do czynienia.

Wymagana przez niego funkcjonalność została zintegrowana na istniejącym układzie płytki µMAGBES. Dzięki tej zmianie inżynieryjnej udało się w 100% zrealizować wymaganą specyfikację. Kolejnym punktem dostosowania do potrzeb klienta była implementacja wymagających protokołów. Można to było zrealizować w odpowiednim czasie, dzięki obszernej bibliotece specjalnych sterowników firmy MPL.

Projekt wymagał także specyficznych złączy, które musiały być zintegrowane z konstrukcją. Stopa złącza została dostosowana do dwóch typów, dzięki czemu Klient miał wybór, którą wersję chciałby zamówić. Dzięki jednemu projektowi ma do dyspozycji dwa różne produkty odpowiadające jego różnym potrzebom.

Dzięki tej procedurze, koszty oraz niezbędny czas, można zredukować do minimum. Klient, korzystając z doświadczenia produktów przełącznikowych firmy MPL, otrzymuje swoją specyfikację w standardowym produkcie.

Jest to dokonały przykład na możliwość dostosowania standardowego produktu pod indywidualne potrzeby. W podobny sposób można dostosować każde urządzenie z oferty firmy MPL, zarówno pod względem funkcjonalności czy też samej obudowy lub rodzaju złącz.

 

 

Te możliwości sprawiają, że µMAGBES jest idealnym rozwiązaniem dla każdej przemysłowej i bezpiecznej aplikacji sieciowej. Ze względu na niski pobór mocy oraz solidną i elastyczną konstrukcję, produkt ten doskonale nadaje się do wszelkich systemów i rozwiązań wbudowanych. Więcej informacji o przełączniku gigabitowym µMAGBES znajduje się TUTAJ.