TRACE32 Z OBSŁUGĄ SYNOPSYS VDK DLA INFINEON AURIX TC4x

Aktualności

Lauterbach rozszerza TRACE32 o obsługę Synopsys VDK dla rodziny mikrokontrolerów Infineon AURIX TC4x

 

 

Firma Lauterbach dodaje obsługę debugowania TRACE32 do zestawu Synopsys Virtualizer™ Development Kit (VDK) dla 32-bitowej rodziny mikrokontrolerów Infineon TriCore™ AURIX™ TC4x. Synopsys VDK umożliwia wczesne tworzenie oprogramowania dla TC4x.

TRACE32 oferuje kompletne wsparcie debugowania i śledzenia dla rdzeni TriCore, jak również dla opartej na DesignWare® ARC EV jednostki Parallel Processing Unit (PPU) poprzez dobrze zdefiniowany interfejs debugowania wielordzeniowego (MCD). PPU zintegrowany jest z TC4x TriCore, aby wspierać wdrażanie sztucznej inteligencji i sieci neuronowych w projektach automotive.

Korzystając z Synopsys VDK dla Infineon AURIX TC4x, firmy motoryzacyjne pierwszego rzędu i OEM mogą tworzyć cyfrowe bliźniaki swoich elektronicznych jednostek sterujących, umożliwiając im przesunięcie rozwoju systemu w lewo, aby ostatecznie skrócić czas wprowadzenia produktu na rynek. Wieloletnia współpraca z firm Lauterbach i Synopsys gwarantuje, że twórcy oprogramowania mają do dyspozycji kompleksowe rozwiązanie, począwszy od etapu wstępnego krzemu, aż po wdrożenie systemu.

Ponadto symulator zestawu instrukcji TRACE32 pozwala na debugowanie i śledzenie zachowania symulowanych rdzeni. Firma Lauterbach pracuje również nad obsługą debugowania i śledzenia układu scalonego, która będzie dostępna zaraz po jego udostępnieniu, zapewniając obsługę wszystkich standardowych narzędzi debugowania i śledzenia.

Trwająca już ponad dekadę współpraca z firmami Infineon i Synopsys pozwala firmie Lauterbach na zapewnienie wczesnego wsparcie dla rodziny mikrokontrolerów TC4x i Synopsys VDK. Pełna obsługa debugowania i śledzenia Synopsys VDK dla Infineon TC4x daje użytkownikom narzędzi Lauterbach możliwość rozwijania kodu dla układu bez faktycznego fizycznego celu. Ta zaleta może prowadzić do znacznego skrócenia czasu wprowadzania produktu na rynek.

Najnowsza rodzina mikrokontrolerów AURIX™ TC4x zapewnia użytkownikom dostęp do niezrównanej wydajności w zakresie bezpieczeństwa i ochrony w czasie rzeczywistym. Dodanie możliwości wczesnego rozpoczęcia rozwoju oprogramowania przed krzemem z pełnym wsparciem dla debugowania i śledzenia zestawu narzędzi zmienia postać rzeczy, ponieważ czas wprowadzenia produktu na rynek ma ogromny wpływ na sukces produktu naszych klientów