WAŻNA INFORMACJA

Aktualności

SZANOWNI PAŃSTWO

 

W związku z wprowadzeniem stanu epidemicznego spowodowanego przez COVID-19, informujemy Państwa o czynnościach podjętych przez QUANTUM Korporacja Transferu Technologii.

Sytuacja w kraju dynamicznie się rozwija co sprawia, że podejmujemy niezbędne działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym Klientom oraz pracownikom. Nieustannie monitorujemy wytyczne Rządu oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i niezwłocznie wprowadzamy je do stosowania w naszej firmie. Obecnie w zespole QUANTUM nie ma zgłoszonych przypadków zachorowań, niemniej jednak zapewniamy, że na bieżąco monitorujemy stan zdrowia wszystkich pracowników oraz dbamy o zalecane zasady higieny.

Niezmiennie pozostajemy w kontakcie z naszymi Klientami oraz Producentami, bez zakłóceń realizując wszystkie projekty i dostawy. Obecnie, zgodnie z wytycznymi Rządu, ograniczyliśmy jedynie podróże oraz bezpośrednie spotkania naszych pracowników.

Troszcząc się o zespół QUANTUM i chcąc zapewnić wysokie środki bezpieczeństwa, wybrane prace realizujemy w trybie home office. Monitorujemy nieprzerwanie aktualną sytuację epidemiczną, a wszelkie związane z nią zmiany w naszej Firmie będą Państwu komunikowane za pośrednictwem strony internetowej, e-maili oraz mediów społecznościowych.

Zarząd QUANTUM K.T.T. Sp. z o.o.

#zostanwdomu