LAUTERBACH ZE WSPARCIEM i.MX RT500 OD NXP SEMICONDUCTOR

Aktualności

TRACE32 firmy Lauterbach z pełną obsługą MCU i.MX RT500 firmy NXP Semiconductor

 

 

Lauterbach rozszerza zakres obsługiwanych architektur procesorów o mikrokontrolery crossover i.MX RT500 firmy NXP Semiconductors.

MCU crossover i.MX RT500 zawierają rdzeń Arm Cortex-M33 w połączeniu z wbudowanym procesorem Cadence Tensilica Fusion 1 DSP, oba pracujące z częstotliwością do 200 MHz. Nowa rodzina układów oferuje szereg wbudowanych funkcji bezpieczeństwa, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań wymagających dodatkowej ochrony.

Cała rodzina MCU jest w pełni obsługiwana przez wszystkie narzędzia debugownia TRACE32, ze szczególnym naciskiem na CombiProbe 2, zapewniający wydajne rozwiązanie debugowania i śledzenia dla dwurdzeniowego procesora oraz µTrace, który obsługuje debugowanie i śledzenie rdzenia/rdzeni Cortex-M.

Firma Lauterbach jest złotym członkiem programu partnerskiego NXP, globalnej sieci firm inżynierskich współpracujących z NXP, której celem jest dostarczanie oprogramowania, narzędzi, szkoleń oraz usług, co w efekcie przekłada się na przyspieszenie czasu wprowadzenia produktu na rynek.