NOWY PRZEMYSŁOWY ROUTER/FIREWALL µGUARD OD FIRMY MPL

Aktualności

Nowy przemysłowy Router/Firewall/AP dedykowany szczególnie wymagającym środowiskom

Najnowszy µGUARD, to router/firewall/AP, o długoterminowej dostępności. Konstrukcja zaprojektowana jest pod kątem optymalizacji zużycia energii, rozmiarów (SwaP) oraz elastyczności, jak również możliwości pracy w rozszerzonym zakresie temperatur (od -40 °C do + 85 °C).

Funkcjonalność tego niezwykle wytrzymałego urządzenia może być rozszerzona o 10 portów za pomocą µMAGBES (zarządzany 10-portowy przełącznik).

µGUARD posiada następujące funkcje:

• szeroki zakres napięcia wejściowego 8 – 36VDC (inne na zamówienie);
• 3 porty Ethernet 1Gbit;
• obsługa 10/100/1000 Mbit;
• Łatwa integracja 10-portowego przełącznika (MAGBES);
• 2 x gniazda mPCIe;
• 1 x gniazdo M.2 z obsługą dwóch kart SIM;
• sprawdzony system operacyjny OpenWRT;
• długoterminowa dostępność.

Wewnętrzne gniazda miniPCIe oraz gniazdo M.2, dają możliwość wprowadzenia dodatkowych rozszerzeń o WLAN, GPRS, LTE czy mSATA SSD. µGUARD dostępny jest jako OpenFrame na płycie chłodzącej, do montażu w istniejących obudowach lub szafach. Światłowód może być dostarczony przez dodatkowy moduł (TX2FX). Opcjonalnie dostępne są rozwiązania dla firewall poprzez złącza RJ45, M12 oraz MIL-38999. Standardowy zakres temperatur pracy: od -20°C do + 60°C. Istnieje możliwość rozszerzenia zakresu temperatur do przedziału: od -40°C do + 85°C.

µGUARD wyposażony jest fabrycznie zainstalowany system operacyjny OpenWRT. Rozwiązanie oparte na architekturze Linux gwarantuje wszystkie funkcje wymagane do działania jako firewall oraz router IPV4/IPV6. Szeroki wachlarz dostępności dodatkowych pakietów w połączeniu ze wsparciem MPL, umożliwiają dostosowanie urządzenia do każdego projektu.

Wytrzymałość µGUARD, czyni go idealnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla zastosowania w trudnych i wymagających warunkach przemysłu, jak transport publiczny oraz obronność, w których kluczowa jest jakość, niezawodność, niskie zużycie energii oraz długoterminowa dostępność.

Wszystkie produkty MPL projektowane są z myślą o długoterminowej dostępności. Również µGUARD dostępny będzie przez co najmniej 10 lat. Zasoby magazynowe komponentów, pozwalają na zapewnienie serwisu przez kolejnych 20 lat. Praca urządzeń w rozszerzonych zakresach temperatur, możliwa jest dzięki spełnieniu wymagań technicznych, podczas przeprowadzanych testów w komorach klimatycznych MPL