PAKIET OPROGRAMOWANIA – TRACE32 – FIRMY LAUTERBACH

Aktualności

Firma Lauterbach, ze swoim pakietem oprogramowania TRACE32, zasila szeregi ARM Automotive Developer Community

 

 

Firma Lauterbach, czołowy dostawca narzędzi do debugowania, ogłasza, że ich pakiet oprogramowania TRACE32 stał się częścią ARM AUTOMOTIVE DEVELOPER COMMUNITY. Ta inicjatywa firmy Arm, ma na celu zebranie wiodących w branży dostawców technologii w celu uproszczenia oraz udoskonalenia nowych technologii jazdy, wykorzystywanych zarówno w pojazdach, jak i infrastrukturze.

Linia narzędzi do debugowania TRACE32, zawsze była silną ofertą dla projektów opartych na środowisku Arm. Historia współpracy Lauterbach z Arm, pokazuje możliwość obsługi wszystkich rdzeni, poczynając od wczesnego ARM7TDMI, na najnowszych urządzeniach Cortex-A/-R/-M (zarówno jedno- jak i wielordzeniowych) kończąc. Pakiet oprogramowania TRACE32 od zawsze wspierał technologie śledzenia dostarczane przez urządzenia Arm. W ostatnich latach mogliśmy zaobserwować znaczny wzrost możliwości technicznych – od synchronizacji i weryfikacji wykonania kodu, po raporty pokrycia kodu (spełniające wymagane przez branżę wysokie standardy bezpieczeństwa).

Od lat nieprzerwane wsparcie technologii Arm przez firmę Lauterbach, jak również wykorzystywanie narzędzi Lauterbach w innych sektorach przemysłu motoryzacyjnego, daje firmie możliwość gromadzenia wiedzy z wielu segmentów rynku, dostarczając w efekcie programistom najlepsze możliwe rozwiązania.