EVERTIQ EXPO KRAKÓW 2020

W ZWIĄZKU Z UTRZYMUJĄCĄ SIĘ SYTUACJĄ EPIDEMICZNĄ ZWIĄZANĄ Z WIRUSEM SARS-CoV-2 KONFERENCJA ZOSTAŁA PRZEŁOŻONA NA 9 CZERWCA 2021 ROKU.

 

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Evertiq EXPO Kraków, największego tegorocznego wydarzenia branży elektronicznej w południowej Polsce.

Konferencja odbędzie się 24 września 2020 roku w Centrum Targowo-Kongresowym Expo Kraków.

Będziemy na Państwa czekać przy stanowisku nr 41, gdzie zaprezentujemy najnowsze produkty naszych partnerów, firm Lauterbach, MPL oraz ADL.

Przyłącz się do najbardziej interesującego wydarzenia w branży elektronicznej, łączącego interesujące wykłady oraz prezentację oferty wiodących dostawców w zakresie technik produkcji, dostaw komponentów czy PCB.

Evertiq Expo to dużo więcej niż jednodniowe wydarzenie! Evertiq Expo to targi w formule table-top oraz wykłady na temat nowoczesnych technologii, połączone w jedno ekscytujące wydarzenie dla branży elektronicznej. Kontakty, które tu nawiążesz, pomogą Ci rozwinąć swój biznes i wejść na kolejny poziom. Nie przegap możliwości rozmowy z potencjalnymi dostawcami oraz partnerami i zarejestruj się już dziś, a na kilka dni przed imprezą prześlemy Ci wejściówkę oraz mail z przypomnieniem i wszystkimi niezbędnymi informacjami.

Evertiq EXPO Kraków to:

  • Oferta produktów i usług kilkudziesięciu dostawców;
  • Cykl ciekawych wykładów prezentujących innowacyjne rozwiązania z zakresu montażu elektronicznego, projektowania obwodów drukowanych i komponentów;
  • Lunch i bufet z przekąskami, tworząc odpowiednią atmosferę do spotkań i rozmów z klientami i partnerami branżowymi.

 

Zamieszczaj posty na Twitterze, Facebooku i Instagramie informując o swoim udziale w Evertiq Expo, używając poniższych hasztagów:

#Evertiq — #EvertiqExpo — #EvertiqNewsNetwork

 

Data: Czwartek, 24 września 2020 r. –  od 09:30 do 17:00
Strona internetowahttps://evertiq.pl/expo/krk2020_about
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Expo Kraków (ul. Galicyjska 9; 31-586 Kraków)