EVERTIQ EXPO KRAKÓW 2022

 

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Evertiq EXPO Kraków, największego tegorocznego wydarzenia branży elektronicznej w południowej Polsce.

Konferencja odbędzie się 8 czerwca 2022 roku w Centrum Targowo-Kongresowym Expo Kraków.

Będziemy na Państwa czekać przy stanowisku nr 41, gdzie zaprezentujemy najnowsze produkty naszych partnerów, firm Lauterbach oraz MPL.

Przyłącz się do najbardziej interesującego wydarzenia w branży elektronicznej, łączącego interesujące wykłady oraz prezentację oferty wiodących dostawców w zakresie technik produkcji, dostaw komponentów czy PCB.

Evertiq Expo to dużo więcej niż jednodniowe wydarzenie! Evertiq Expo to targi w formule table-top oraz wykłady na temat nowoczesnych technologii, połączone w jedno ekscytujące wydarzenie dla branży elektronicznej. Kontakty, które tu nawiążesz, pomogą Ci rozwinąć swój biznes i wejść na kolejny poziom. Nie przegap możliwości rozmowy z potencjalnymi dostawcami oraz partnerami i zarejestruj się już dziś.

Evertiq EXPO Kraków to:

  • Oferta produktów i usług kilkudziesięciu dostawców;
  • Cykl ciekawych wykładów prezentujących innowacyjne rozwiązania z zakresu montażu elektronicznego, projektowania obwodów drukowanych i komponentów;
  • Lunch i bufet z przekąskami, tworząc odpowiednią atmosferę do spotkań i rozmów z klientami i partnerami branżowymi.

 

Zamieszczaj posty na Twitterze, Facebooku i Instagramie informując o swoim udziale w Evertiq Expo, używając poniższych hasztagów:

#Evertiq — #EvertiqExpo — #EvertiqNewsNetwork

 

Data: Środa, 8 czerwca 2022 r. –  od 09:00 do 16:00
Strona internetowa: Evertiq Expo Kraków
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Expo Kraków (ul. Galicyjska 9; 31-586 Kraków)