EVERTIQ EXPO WARSZAWA 2020

Z POWODU SYTUACJI EPIDEMICZNEJ ZWIĄZANEJ Z #COVID19 KONFERENCJA ZOSTAŁA PRZEŁOŻONA NA 28 PAŹDZIERNIKA 2021 ROKU.

 

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Evertiq EXPO Warszawa, która odbędzie się 28 maja 2020 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Będziemy na Państwa czekać przy naszym stoliku nr 132, gdzie zaprezentujemy najnowsze produkty naszych partnerów, firm Lauterbach, MPL oraz ADL.

Przyłącz się do najbardziej interesującego wydarzenia w branży elektronicznej, łączącego interesujące wykłady oraz prezentację oferty wiodących dostawców w zakresie technik produkcji, dostaw komponentów czy PCB.

Evertiq Expo to dużo więcej niż jednodniowe wydarzenie!

Evertiq Expo to targi w formule table-top oraz wykłady na temat nowoczesnych technologii, połączone w jedno ekscytujące wydarzenie dla branży elektronicznej. Kontakty, które tu nawiążesz, pomogą Ci rozwinąć swój biznes i wejść na kolejny poziom. Nie przegap możliwości rozmowy z potencjalnymi dostawcami oraz partnerami i zarejestruj się już dziś, a kilka dni przed imprezą otrzymasz wejściówkę oraz mail z przypomnieniem i wszystkimi niezbędnymi informacjami.

Evertiq EXPO Warszawa to:

  • Oferta produktów i usług kilkudziesięciu dostawców;
  • Cykl ciekawych wykładów prezentujących innowacyjne rozwiązania z zakresu montażu elektronicznego, projektowania obwodów drukowanych i komponentów;
  • Lunch i bufet z przekąskami, tworząc odpowiednią atmosferę do spotkań i rozmów z klientami i partnerami branżowymi.

 

Zamieszczaj posty na Twitterze, Facebooku i Instagramie informując o swoim udziale w Evertiq Expo, używając poniższych hasztagów:

#ExpoWAW — #Evertiq — #EvertiqExpo — #EvertiqNewsNetwork

 

Data: Czwartek, 28 maja 2020 r. –  od 09:30 do 17:30
Strona internetowa: https://evertiq.pl/tec/waw2020_about
Miejsce: Stadion PGE Narodowy (ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa)