WEBINARIUM FIRM LAUTERBACH I WESTERN DIGITAL

Aktualności

Firmy LAUTERBACH i WESTERN DIGITAL zapraszają na bezpłatne webinarium.

 

 

Poprawa niezawodności pamięci NAND przy użyciu narzędzi śledzenia.

Niezawodność Twojego systemu wbudowanego jest dla Ciebie głównym problemem?

Weź udział w bezpłatnym webinarium firm Lauterbach i Western Digital na temat analizy obciążenia pracą pamięci flash, a dowiesz się, jaki zapewnić, aby nie stała się ona wąskim gardłem pod względem niezawodności i żywotności produktu.

Webinarium skierowane jest do programistów pracujących na systemach wbudowanych, w których niezawodność oraz żywotność pamięci flash jest istotnym czynnikiem.

Seminarium zilustruje zaawansowaną technikę analizy obciążenia roboczego pamięci flash zarządzanych przez NAND, w celu oszacowania ich przedwczesnego starzenia się i określenia, jak zoptymalizować ich użycie w celu rozwiązania tego problemu.

 • STRESZCZENIE

Powszechne wykorzystanie urządzeń pamięci masowej opartych na NAND w wielu dzisiejszych aplikacjach rodzi problem zużycia wynikającego z intensywnego zapisu. W przypadku zastosowania ich w systemach krytycznych dla bezpieczeństwa, analiza obciążenia pamięci masowej staje się istotnym zadaniem przy ocenie systemu pod kątem jego trwałości.  Narzędzia do śledzenia mikroprocesorów pozwalają na efektywne rejestrowanie aktywności celu. Technologia ta może być dostosowana do szacowania czasu życia przy minimalnym lub zerowym nakładzie pracy w celu poprawy niezawodności całego systemu. Podczas tego webinarium wyjaśnimy i pokażemy na żywo, jak analizować aktywność pamięci masowej za pomocą śledzenia, oszacować czas życia, a tym samym poprawiać niezawodność całego systemu.

 • DATA, GODZINA I REJESTRACJA

Webinarium to interaktywne, bezpłatne seminarium on-line, które można obejrzeć w wersji audio-video na komputerze podłączonym do internetu. Prezentacja będzie prowadzona w języku angielskim i potrwa około 1 godziny. Obejmie demonstrację na żywo, aby zaprezentować opisane techniki rejestrowania i analizy.

CZWARTEK, 29 WRZESIEŃ 2022 ROKU

Uwaga: webinarium odbędzie się dwukrotnie w dwóch różnych terminach, każdy uczestnik może zarejestrować się na pierwszą sesję, drugą lub obie.

 • AGENDA
  • Uwagi dotyczące korzystania z zarządzanych urządzeń NAND
  • Rejestrowanie dostępu do pamięci
  • Demo na żywo
  • Analiza dostępu do pamięci
  • Porównanie z metodami programowymi
  • Wnioski
  • Pytania i odpowiedzi

Organizatorzy: Markus Herdin i Maurizio Menegotto z firmy Lauterbach.
Prelegenci: Rudi Dienstbeck i Marco Ferrario z Lauterbach, Matteo Zammattio z Western Digital.

Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi od prelegentów.